IETEIKUMI VĪRIEŠIEM KĀ RŪPĒTIES PAR SEJAS ĀDU.

Ieteikumi vīriešiem kā rūpēties par sejas ādu

1. ATRODIET PRODUKTUS SAVAM ĀDAS TIPAM. Āda ir jutīga vai taukaina? Skūšanās kairina ādu? Atrodiet tādus sejas kopšanas produktus, kuri ir piemēroti noteiktajam ādas tipam un vajadzībām. Ir svarīgi lietot produktus, kas ir paredzēti tieši vīriešiem, jo vīriešiem āda ir blīvāka, tā mēdz būt taukaina, ar paplašinātām porām, kā arī ir pakļauta pastiprinātai svīšanai. Šie apstākļi rada izaicinājumus, kam nepieciešami kopšanas risinājumi, kas palīdz rūpēties par ādu vienkārši, bet efektīvi. Starp citu, arī vīriešiem ieteicams lietot krēmu ādai ap acīm - tas palīdz mazināt tumšos lokus un pietūkumu. Bet vasarā - sejas krēmu ar SPF filtru, kas gan mitrina ādu, gan aizsargā pret novecošanos. Der zināt! Lai izvairītos no lieka ādas kairinājuma skūšanās laikā, pirms tam paturiet skuvekli siltā ūdenī.

2. IZMANTOJIET MITRINOŠUS ĶERMEŅA UN SEJAS MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻUS. Nomazgājot ādu ar ūdeni, tas ne vienmēr nozīmē padarīt to veselīgu. Izmantojiet ķermeņa mazgāšanas līdzekļus, kas mitrina un attīra ādu, jo tie vienlaikus pasargā ādu no kairinājuma un sausuma. Lai arī mūsdienu ātrajā dzīves ritmā atliek maz laika, lai pilnvērtīgi parūpētos par savu ķermeni, un ir ļoti ērti lietot vienu produktu ķermenim, matiem un sejai, tomēr centieties no tā izvairīties. Tā vietā izvēlaties šampūnu un kondicionētāju atbilstoši savam matu tipam, bet seju mazgājiet ar līdzekli, kas atbilst jūsu ādas tipam un vajadzībām. Ieteikums: izvēlieties dušas želeju, kas piestāv tualetes ūdens aromātam.

3. IZVĒLIETIES MITRINOŠU KRĒMU. Sausa āda ir izplatīta problēma ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem, īpaši ziemas periodā, tādēļ nebaidieties lietot mitrinošu ķermeņa losjonu. Lai iegūtu vislabāko rezultātu, mitrinošu ķermeņa losjonu vai sejas krēmu nepieciešams uzklāt tieši pēc mazgāšanās vai skūšanās, kāmēr āda joprojām ir mitra.


Grozs ir tukš