TOP
Uzdot jautājumu
ID:5667
CHI

CHI Keratin Mist nostiprinošs neskalojams līdzeklis, 355ml

EAN:633911616314
Kods:17000049
Atlikums:2
17.24

*preces attēlam var but informatīva nozīme.
*Pirms profesionālās kosmētikas iegādāšanās, konsultējaties ar savu meistaru.

Produkta apraksts
Produkta apraksts

CHI Keratin Mist ir paredzēts, lai nodrošinātu pirmās klases kopšanu porainiem, pārmērīgi sausiem un bojātiem matiem, kas ir pakļauti agresīvai krāsošanai vai citām ķīmiskām procedūrām. Unikāla neskalojamā produkta formula ar īpaši vieglu tekstūru un patīkamu aromātu ir balstīta uz novatorisko patentēto katjonu mitrinošo tehnoloģiju. Tas nodrošina ātrāku un dziļāku hidrolizētu zīda daļiņu iespiešanos matu struktūrā, veicinot to aktīvu atjaunošanos, iegūstot spēku un veselību, blīvumu un elastību. Produkta aktīvās vielas veicina matu struktūras tūlītēju izlīdzināšanu, to dabiskā maiguma un gluduma atjaunošanu. Produkts arī intensīvi mitrina matus, palīdzot radīt efektīvus aizsargmehānismus, kas neļaus zaudēt mitrumu, vitamīnus un barības vielas. Šis produkts visefektīvāk ietekmēs matus, ja to izmantos kopā ar citiem līnijas līdzekļiem.

Aktīvās sastavdaļas: rožu ūdens, zīda aminoskābes, hidrolizēti kviešu proteīni, kumelītes, aļģes, alveja, lavanda, nātres, pantenola ekstrakts.

Lietošana: bagātīgi izsmidziniet CHI Keratin Mist uz sausiem vai mitriem matiem. Neskalojiet. To var lietot katru dienu.

Grozs ir tukš