TOP
Uzdot jautājumu
ID:15027
Janssen

JANSSEN Anti-Wrinkle Booster, liftinga serums, 2ml

EAN:2000252000009
Kods:25221000
Atlikums:>5
2.42

*Bildei ir ilustratīva nozīme un prece var atšķirties no attēlā redzamā.
*Pirms profesionālās kosmētikas iegādāšanās, konsultējaties ar savu meistaru.

Produkta apraksts
Produkta apraksts

Tūlītējs liftinga efekts. Maksimālā rehidratācija. Ievērojama sausuma radīto grumbu izlīdzināšana. Samazinās sejas grumbas. Laba grima bāze.

Aktīvie komponenti:

  • Instensyl® (kasavas saknes ekstrakts): veido ādas virsmas atbalsta tīklu; nodrošina ievērojamu tūlītēju liftinga efektu.
  • Gatuline® Expression (Acmellaoleracea): samazina sejas grumbas un izlīdzina ādas virsmu; jaunākie pētījumi ir pierādījuši šīs sastāvdaļas augsto efektivitāti orbitālajā reģionā (vārna pēdu zonā).
  • Garās ķēdes hialuronāni: darbojas augšējos ādas epidermas slāņos. Novērš mitruma nelīdzsvarotību un samazina sausuma izraisītās virspusējās grumbas.
  • Īsas ķēdes hialuronāni: iekļūst dziļāk ādas epidermas audos, tiek turēti tur, un tādējādi nodrošina papildu efektu, “aizpildinot grumbas no iekšpuses”.
  • Saharīdu izomērs: mitrinātājs, kas izgatavots no dabīgiem cukuriem, veido dabisku saiti ar keratīnu ādā un tāpēc to sauc par „mitruma magnētu”. Saglabā efektu līdz 72 stundām.

Lietošana: Uzklājiet Anti Wrinkle Booster uz attīrītas ādas. Lai to izdarītu, nolauziet flakona augšdaļu ar papīra dvieli un ielejiet saturu plaukstā. Tad uzklājiet preparātu uz kakla un sejas un uzmanīgi iemasējiet to. Uzklājiet produktu tieši zem meikapa, lai pagarinātu tā izturību un padarītu ādu starojošāku.

Grozs ir tukš