Pērc jebkuru no Secret Professionnel SOLEIL saules aizsargsērijas

produktiem un saņem DĀVANU par pirkumu!

SECRET Moisturising Shampoo šampūns, 200ml


Mitrinošs šampūns, bagātināts ar argāna eļļu un granātābolu ekstraktu. Šampūns ir ideāls nomierinošs līdzeklis jūsu matiem pēc uzturēšanās saulē. Šampūns viegli mazgā un nodrošina nepieciešamo galvas ādas, kā arī matu kopšanu, saglabājot to spīdumu un krāšņumu. Āda kļūst maiga, mati – mīksti un spīdīgi. ​Lietošana: ieklājiet mitros matos. Saputojiet un izskalojiet. Ja šampūns nokļuvis acīs, skalojiet tās ar lielu daudzumu silta ūdens. Nesatur silikonu un parabēnus.

SECRET Smooth Repair Milk atjaunojošs pieniņš, 125ml


Atjaunojošs pieniņš. Patiesa atjaunošanās pēc saules staru iedarbības. Pieniņš ir bagātināts ar argāna eļļu un granātābolu ekstraktu, kas satur daudz antioksidantu. Pateicoties tam, ka pieniņa tekstūra ir viegla un nav taukaina, tas mīkstina un mitrina matus, saglabājot to dabisko spīdumu un krāsu.

Lietošana: uzlejiet nedaudz pieniņa uz plaukstām un vienmērīgi ieklājiet mitros vai sausos matos, īpašu uzmanību pievēršot matu galiem. Neizskalojiet. Nesatur silikonu un parabēnus.

SECRET Protective Dry Oil sausā eļļa, 125ml


Sausā matu aizsargeļļa ar argāna eļļu, UV filtru un granātābola ekstrakta antioksidantiem. Eļļa efektīvi aizsargā matus un to krāsu no saules staru kaitīgās ietekmes. Vieglā un maigā eļļa intensīvi piesātina matu šķiedras ar skābekli, ietinot tās patīkamā apvalkā.

Lietošana: pirms došanās saulē, iepūst sausos vai gandrīz sausos matos. Var lietot visas dienas garumā. Nav jāizskalo. Nesatur silikonu un parabēnus.Grozs ir tukš

Piegāde

Apmaksas veidi