Top
Akcija

KV-1 ESSENCE SHOTS L+B2 Botox botoks matiem, 20ml

ID:18451
Kods:10901946
Ražotājs:KV-1
Atlikums noliktavā: 5+

*preces attēlam var but informatīva nozīme.
17.85 € 21.00 €
Apraksts

Koncentrēts matu struktūras atjaunošanas līdzeklis, kas apvieno sevī liftinga un botoksa efektu vienā produktā. Revolucionārās formulas sastāvā koncentrēts ProVitamīns B5, Vitamīns E un aminoskābes, kas atjauno matu no iekšpuses, atdzīvina un mitrina to. Rezultāts ir redzams jau pēc pirmās procedūras (tūlītējs efekts). Nodrošina matiem lielāku apjomu, elastību, tie kļūst dzīvīgi un spīdīgi. Piemērots visiem matu tipiem. Īpaši sausiem un bojātiem matiem (balinātiem, bojātiem, pēc termoierīču izmantošanas utt).

Rekomendācija: lietot līdzekli tikai pēc matu diagnostikas veikšanas. Savas unikālās augstās koncentrācijas dēļ, produkts paliek blīvs un kristalizējas zemas temperatūras apstākļos (mazāk par 20oC).

1. Lietošanas metode: sagatavojiet matus ar Dry Essence Activator masku. Uzklātjiet to uz sausiem matiem no vidus līdz pašiem galiņiem. Atstājiet uz 1 minūti iedarboties un pēc tam noskalojiet. Tiklīdz maska ir noskalota, uzklājiet Shampoo For Concentrated Essences šampūnu. Atstājiet uz matiem uz 2 minūtēm iedarboties, tad kārtīgi noskalojiet. 

2. Essence Shots L+B2 liftinga botoksa sastāva sagatavošana: uzsildīt ampulu, līdz produkts paliek pilnīgi šķidrs un caurspīdīgs. Sajaukt traukā 5ml ļoti silta ūdens ar 1ml Essence Shots L+B2 liftinga botoksu (ar šlirces palīdzību). 

3. Uzklāšana: sajaukt traukā nepieciešamo Essence Shots L+B2 daudzumu ar ļoti siltu ūdeni līdz krēm-veida konsistencei. Pēc tam ar otas palīdzību uzklāt iegūto maisījumu visā matu garumā, atkāpjoties 1cm no matu saknēm. Izlīdzināt līdzekli visu matu garumā ar matu ķemmes palīdzību. Uzvilkt uz galvas caurspīdīgu vienreizējo cepurīti un paturēt zem siltuma avota 20 minūtes. Kad process noslēdzies, produkts ir jāizskalo no 40 līdz 60%, atkarībā no matu struktūras. Nosusināt matus ar dvieli, noņemot lieko mitrumu pirms matu žāvēšanas. Ieveidot matus ar brašingu, izpūšot katru šķipsnu vairākas reizes. Pēc lietošanas izmazgāt šlirci/adatu ar ūdeni.