Top
Akcija

NIKA Radiance krēms matu ārstēšanai, 250ml

ID:15330
Kods:10901602
Ražotājs:Nika Beauty Excellence
Atlikums noliktavā: 3

*preces attēlam var but informatīva nozīme.
73.75 € 147.50 €
Apraksts

Tas ir burvju līdzeklis - “zvaigžņu” matu ārstēšanas produkts lietošanai salonā “AGE RESTORE RADIANCE”-vieglas konsistences krēms. Uzklājot krēmu uz matiem jau pēc dažām minūtēm produkts dziļi iekļūst matu struktūrā, atjaunojo mitruma līmeni ķīmiski apstrādātos un sausos matos. Ja Jūsu klienta mati ir blāvi, trausli un nedzīvi, lai to novērstu ir nepieciešama mitrināšana. Piešķiriet matiem visu nepiecašamo ar deluxe matu ārstēšanu no AGE RESTORE produktu sērijas. Uzreiz pēc procedūras Jūs redzēsiet, kā mati atgriezīsies pie sava dabīgā skaistuma.

 Lietošana:

MAZGĀŠANA • Izmazgājiet matus ar One Wash šampūnu un izskalojiet • Ar dvieli nosusiniet lieko ūdeni.

Īsi mati: 5ml (2 doz) Radiance + 15ml ūdens = 20ml formula

Vidēji gari mati: 10ml (4doz.) Radiance + 30ml ūdens = 40 ml formula

Gari mati: 15ml (6doz.) Radiance + 45ml ūdens = 60ml formula(1.doz.=2.5ml)

UZKLĀŠANA  • Sadaliet matus sekcijās un uzklājiet Radiance krēmu izmantojot otiņu uz plānām šķipsnām (maks. 2 cm biezām). Pārliecinieties, ka krēms tiek uzklāts vienmērīgi visā garumā, no saknēm līdz matu galiem. • Vienmērīgi iemasējiet produktu matos un izķemmējiet matus ar smalku ķemmi.

IZTURĒŠANAS LAIKS • Atspraudiet matus uz augšu un uzvelciet polietilēna cepurīti, izturēšanas laiks zem klimazona 20 minūtes. • Izskalojiet matus ar vēsu ūdeni (no 50 līdz 80%). 

IZSKALOT