Spilgti matu toņi ir viena no galvenajām modes tendencēm:
Kā saglābāt vēlamo rezultātu pēc krāsošanas?

1. Bieža matu mazgāšana atņem matiem dabīgo mitruma līmeni un aizsargslāni. Tādi mati atrāk zaudē krāsu un ātrak izbalē saulē. Izmantojiet profesionālu kosmētiku, kas paredzēta krāsotiem matiem. Šīs kosmētikas līnijas ir īpaši izstrādātas, lai novērstu pigmenta priekšlaicīgu izmazgāšanos no matiem.

2. Mazgājiet matus ar tonējošiem šampūniem. Šādi Jūs varēsiet atjaunot matu krāsu un padarīt to spilgtāku. Pievērsiet uzmanību, ka šampūna tonim jāsakrīt ar matu toni.

3. Izmantojiet sauso šampūnu. Atgriezīsimies pie pirmā punkta, ka bieža matu mazgāšana ir kaitīga krāsotiem matiem. Saglabāt labā stāvokli matus ar noslieci uz taukainību palīdzēs sausais šampūns.

4. Mazgājiet matus ar siltu ūdeni. Karsts ūdens kaitē krāsotiem matiem. Mazgājot matus izmantojiet siltu vai vēsu ūdeni.

5. Izmantojiet termoaizsardzību Ja plānojat žāvēt matus ar fēnu vai veidot matus ar lokšķērēm, vai taisnotāju nepieciešam nodrošināt matiem termisku aizsardzību izmantojot termoaizsardzības līdzekļus.

6. Lietojiet matu maskas Matus nepieciešams mitrināt, šim nolūkam palīdzēs ikdienas matu maskas ar jojoba eļļu. Ceram, ka Jums mūsu ieteikumi palīdzēs. Jaukas brīvdienas!


Grozs ir tukš